Üyelik Soruları

1Üye olmak ücretli midir?
Online Shop üyeliğimiz ücretsizdir. Sipariş verebilmek, indirim, kampanyalardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.
2Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
Online Shop’tan yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından sistemimiz üye olmayanlara alışveriş imkanı sağlamamaktadır.
 

Alışveriş & Sipariş

1Alışveriş Sepeti nedir?
Online Shop’a giriş yapıldıktan sonra, satın almak istediğiniz ve seçmiş olduğunuz ürünleri bir arada görebileceğiniz size özel alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizde yer alan ürünlere yeni eklemeler yada çıkarmalar yapabilir, sipariş adetlerinizi değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız veya internet tarayıcınızı kapatmanız durumunda bile saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.
2Alışveriş yapmak için kart bilgilerimi girmek zorunda mıyım?
Online Shop’umuzdan kredi kartı, banka havalesi, PayPal ve PayU ile alışveriş yapabilirsiniz. SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez ve ulaşamaz.Kart numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz, sadece siz ve banka arasındadır.
3Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?
Vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kayıtlı e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler tarafımızdan ulaştırılacaktır.
4Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?
Hafta içi saat 16:00'ya kadar siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler aynı gün, saat 16:00'dan sonra siparişini verdiğiniz ürünler ise takip eden iş günü kargoya teslim edilir. Şu an için aktif olan teslimat şeklimiz kargodur.
 

Kargo Soruları

1Kargo Gönderim Ücretleriniz Nedir?
Kargo ücreti, satın almış olduğunuz ürün adetlerine göre belirlenmektedir. Satın aldığınız ilk 5 parça ürün için 7,00 TL, 5. parçadan sonra sepete ilave edilen her ürün için ise 0.50 TL ücret alınmaktadır. 250 TL ve üzeri gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişlerde Kargo ücreti alınmamaktadır.
2Gönderim alanlarınız nereleridir?
Gönderim alanlarınız nereleridir? Ürünlerinizi Türkiye sınırları içerisinde yer alan her noktaya gönderebilmekteyiz.
3Online shop'tan aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
Online shop'tan aldığım ürünü nasıl iade edebilirim? Online Shop’tan aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iadesini talep edebilirsiniz. Söz konusu ürünü, faturası ile birlikte aşağıdaki adrese göndermeniz halinde ürün, bize ulaştığı andan itibaren on (10) iş günü içerisinde ürün bedeli, tarafınıza iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli, bankanız tarafından 2 hafta içerisinde yüklenebilmektedir. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. İade edeceğiniz ürün, en yakın MNG şubesi ile temasa geçilerek gönderilmelidir. Farklı firmalardan gelecek kargolar tarafımızdan kabul edilmemektedir. Anlaşmalı kargo firması ile ürünü göndermeniz halinde, geri gönderim kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.
4Ürün defolu çıkarsa ne yapmalıyım?
Üründe üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir defo var ise, ürünün iadesini ya da değişimini yukarıda belirtilen kriterler doğrultusunda talep edebilirsiniz. Söz konusu ürünü faturası ile birlikte aşağıdaki adrese incelemeye göndermeniz gerekmektedir. İade edeceğiniz ürün, en yakın MNG Kargo şubesi ile temasa geçilerek gönderilmelidir. Farklı firmalardan gelecek kargolar tarafımızdan kabul edilmemektedir. *Hatalı kullanım ve yıkama talimatlarına aykırı işlem görmüş ürünlerin iade alınması mümkün değildir.
Free WordPress Themes, Free Android Games