Teslimat ve İade

1– www.lapoudre.com.tr web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

2- İade işlemlerinde LaPoudre‘nin teslimat ücretlerini ödemeyeceğini unutmayınız.

3- Hijyen koşulları sebebiyle küpelerde iade yapılmamaktadır.

4- Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.

5- Online Shop üzerinden aldığınız LaPoudre ürünlerini, teslim tarihi itibariyle 7 gün içerisinde, faturası ile birlikte mağazalarımızdan değiştirebilirsiniz veya iade edebilirsiniz.

6- İade etmek istediğiniz LaPoudre ürünleri için iade adresimiz: Bağdat Caddesi, No: 370/7 Kadıköy İstanbul

7– LaPoudre “abiye giyim” ürünleri, kullanılmamış olmak koşuluyla, aksesuarlarıyla beraber herhangi bir sebepten dolayı iadesini talep etmiş olmanız durumunda, ürünün teslim edilmesinden itibaren 48 saat içerisinde, LaPoudre tarafına gönderilmesi durumunda iade edilebilir.

8- İade etmek istediğiniz ürünleri, kullanılmamış olması koşuluyla, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde bize geri gönderebilirsiniz. (bkz: Madde 6)

9- Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade yapmadan önce ürünlerin durumu kontrol edilecektir. (Kişiselleştirilmiş ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.)

10- İade işleminiz kabul edilirse, firmamız tarafından işlemi yapmış olduğunuz kredi kartınıza 3-10 iş günü içerisinde çekilen tutar geri yatırılacaktır.

11- Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ:

12- Alıcı, ürünü teslim almadan önce kontrol edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan ürünü hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa ürünü kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte fatura da iade edilmelidir.

ÖDEME VE TESLİMAT

21 Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, Garanti Bankası Şaşkınbakkal Şubesi’nde bulunan TR31 0006 2001 3940 0006 6367 23 nolu hesabımıza yapabilirsiniz.

22 Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online ödeme yapabilirsiniz Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.