HAKKIMIZDA

Rahatlığı, şıklığı ve sadeliği ön plana çıkararak hayatın her alanında kullanabilecek tasarımlarıyla bugün sadık bir müşteri kitlesine sahip olan La Poudre, ürün gamına aksesuarlarını da ekleyerek, müşterisini her sezon şaşırtmayı başaran bir markadır.

La Poudre

Şıklığın detaylarda gizlendiği, şehir yaşamında farklılaşma peşinde koşanlara hitabenlerin adresi.. Fransız sokakları ve aşk şarkılarından etkilenen, 70’lerden günümüze modanın romansı çizgilerini yansıtan bir marka hikayesiyle başlıyor her şey.

La Poudre marka yaratıcısı Gizem Kodaman, Fransız Lisesi’nde okurken merak saldığı, romantik Fransız edebiyatından aldığı yaşam stilini, günümüze aktarma hayalleriyle geçiriyor yıllarını.

La Poudre

Zarafet ve sadeliğin en kaliteli şıklık olduğunu bilen La Poudre, Fransız dantelleri, özel kesimler, farklı dokular ile farklılaşan tasarımlarıyla müşterisine benzerini bulmanın zorlaştığı marka deneyimi yaşatıyor.

La Poudre; 10 yılı aşkın zamandır Bağdat Caddesi ve Nişantaşı’nda zarif, masum ve dişi kadını bir arada harmanlıyor, detayları birleştiriyor, tatlı romantik kadının vazgeçilmez adresi oluyor. Masum, zarif tasarımların yer aldığı La Poudre, kendine güvenen ve sınır tanımayan kadınlar için sunduğu renk paletleri ve desenli eteklerinin yanı sıra spor şık “simple chic” rafine koleksiyonu ile de beğeni topluyor.