Sıkça Sorulan Sorular

Online Shop üyeliğimiz ücretsizdir. Sipariş verebilmek, indirim, kampanyalardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

Online Shop’tan yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından sistemimiz üye olmayanlara alışveriş imkanı sağlamamaktadır.

Online Shop’a giriş yapıldıktan sonra, satın almak istediğiniz ve seçmiş olduğunuz ürünleri bir arada görebileceğiniz size özel alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizde yer alan ürünlere yeni eklemeler yada çıkarmalar yapabilir, sipariş adetlerinizi değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız veya internet tarayıcınızı kapatmanız durumunda bile saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.

Online Mağaza’mızdan kredi kartı ve banka havalesi ile alışveriş yapabilirsiniz. SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez ve ulaşamaz.Kart numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz, sadece siz ve banka arasındadır.

Vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kayıtlı e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler tarafımızdan ulaştırılacaktır.

Hafta içi saat 16:00’ya kadar siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler aynı gün, saat 16:00’dan sonra siparişini verdiğiniz ürünler ise takip eden iş günü kargoya teslim edilir. Şu an için aktif olan teslimat şeklimiz kargodur.

Kargo ücreti, satın almış olduğunuz ürün adetlerine göre belirlenmektedir. 250 TL ve üzeri gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişlerde Kargo ücreti alınmamaktadır.

Ürünlerinizi Türkiye sınırları içerisinde yer alan her noktaya gönderebilmekteyiz.

Online Mağazamızdan aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iadesini talep edebilirsiniz.

İade Koşullarımız

Kolay İade Talebi

Üründe üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir defo var ise, ürünün iadesini ya da değişimini yukarıda belirtilen kriterler doğrultusunda talep edebilirsiniz. Söz konusu ürünü faturası ile birlikte tarafımıza incelemeye göndermeniz gerekmektedir. *Hatalı kullanım ve yıkama talimatlarına aykırı işlem görmüş ürünlerin iade alınması mümkün değildir.

İade Koşullarımız

Kolay İade Talebi